Blog

Uncategorized

Plażówka dla dzieci sierpień 23

Lipcowa Plażówka spotkała się z ogromnym aplausem dlatego w sierpniu postanowiliśmy zrobić powtórkę. Tym razem do zabawy chętniej włączali się sami rodzice co bardzo nas cieszy. 

Ponownie gościliśmy Grot Arena z dmuchanymi piłkami a wielką niespodzianką były zabawy sensoplastyczne przygotowane przez Panią Ewę Sozańską

To był kolejny, świetny dzień całych rodzin. Sami zobaczcie!

Czytaj dalej „Plażówka dla dzieci sierpień 23”

Uncategorized

Dziki Dzień Dziecka 2023

W sobotę 3 czerwca zorganizowaliśmy duży piknik rodzinny pt. „Dziki Dzień Dziecka”. Zależało nam aby była to impreza inna niż większość, bez wszędobylskich dmuchanych zamków, waty cukrowej i straganów z balonami. Postawiliśmy na aktywność, kreatywność a przede wszystkim bliskość rodzica z dzieckiem co doskonale się sprawdziło czego owocem były wspólne i aktywne zabawy całych rodzin. Zależało nam też aby dzieci nie musiały wnosić opłat w poszczególnych strefach zabaw dlatego wprowadziliśmy symboliczną, jedną opłatę w wysokości 5 zł za cały dzień atrakcji.  Wszystkie atrakcje w tym dniu podzieliliśmy na strefy odpowiednie do wieku dzieci, bo to w końcu był ich dzień. 

Czytaj dalej „Dziki Dzień Dziecka 2023”

Imprezy

Lato w Leżaku – Wieczór z Bareją

 

W sobotę 17 czerwca zorganizowaliśmy pierwsze w naszym ośrodku wydarzenie kulturalne o charakterze filmowym z cyklu Kino w Leżaku pt. Wieczór z Bareją.

Nie byłoby w tego typu imprezie nic niezwykłego gdyby nie kilka istotnych elementów a wśród nich przede wszystkim spotkanie autorskie z Panią Katarzyną Bareja, która w swojej książce o ojcu pt. „Żaby w śmietanie czyli Stanisław Bareja i bliscy” opisała wiele anegdot, historii mniej znanych lub wcale o reżyserze, jego życiu prywatnym czy nieznanych epizodów z planów filmowych i nie tylko. Goście mieli możliwość nie tylko zakupu książki ze specjalną dedykacją ale także do osobistego porozmawiania z Panią Katarzyną.

Czytaj dalej „Lato w Leżaku – Wieczór z Bareją”

Uncategorized

Żegnaj zimo!

Zapraszamy Was na wielkie, trzydniowe pożegnanie zimy i jednoczesne przywitanie wiosny! 

Spragnieni wiosennego słońca będziemy świętować aż trzy dni! 

Bądźcie razem z nami w tych dniach. Specjalnie dla Was będzie czekało ognisko, przy którym możecie upiec razem z przyjaciółmi i dziećmi kiełbaskę, zjeść pyszną grochówkę czy napić się gorącej kawy, herbaty lub czekolady. Te smakołyki możecie oczywiście zakupić w naszym barze, który przez cały czas będzie serwował też inne przekąski i napoje. 

Oczywiście kulminacją tych wydarzeń będzie topienie marzanny, która już na was czeka 😉 

Czytaj dalej „Żegnaj zimo!”