Plażówka dla dzieci lipiec 23

Na jednym ze spotkań ekipy naszego stowarzyszenia padła propozycja by podczas wybranej, letniej soboty zorganizować małą zabawę dla dzieciaków odwiedzających nasz ośrodek:

„Mamy sporo sprzętu od naszego przyjaciela z DecoPlastyk do zabaw malarskich, udało nam się zakupić profesjonalny zestaw do siatki plażowej – wykorzystajmy to!” 

 Za aprobatą pozostałych członków stowarzyszenia i zaangażowaniu pozostałych przyjaciół – Pawła Sozańskiego Solarklim , Grot Arena i Fabryki Lodów Naturalnych w Zielonej Górze postanowiliśmy zorganizować dla naszych, małych gości „plażówkę”. 

Imprezę przygotowaliśmy dla grupy zwyczajowo odwiedzających nas gości. Niespodziewanie ich ilość przerosła nasze oczekiwania, jednak sprostaliśmy oczekiwaniom zarówno pod względem atrakcji jak i  przygotowanym smakołyków. 

Malarstwo na najwyższym poziomie, przeciąganie liny, zabawy w dmuchanych kulach, baloniada i spontaniczny mecz siatkówki plażowej przyciągnęły dziesiątki dzieciaków i młodzieży. Do tych zabaw włączali się aktywnie także rodzice. Oczywiście pyszności z naszej restauracji i grill przygotowany specjalnie na ten były atutem by pozostać z nami do późnego wieczora. 

Okazało się też, że po nasze złote medale ustawiały się nie tylko dzieci a głośnie okrzyki „Chcemy jeszcze!” zachęciły nas do powtórki już w sierpniu tego roku. Obiecujemy też, że tym razem nie zabraknie naszych, autorskich, przygotowanych specjalnie na tą okazję szaszłyków drobiowych ze słodką papryką i ananasem. 

Dziękujemy też Pani Ewie Sozańskiej za mega wsparcie podczas tego wydarzenia. 

Już teraz wiemy, że na sierpniowej plażówce czekają kolejne niespodzianki a tym czasem zapraszamy do galerii foto